Oblíbené

žádný oblíbené album 17 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(evizna)
Vítejte na mém rajčeti...
(konske-akce)
Fotogalerie je součástí webu www.fotomichaela.wbs.cz, kde naleznete veškeré další informace.

Publikované fotografie podléhají autorskému právu a jejich kopírování, publikování a komerční využití bez souhlasu autora je trestné. V případě užití snímku je třeba dle autorského zákona č. 121/ 2000 Sb., zejména tam, kde je to obvyklé a možné, uvést autora snímku, a to ve tvaru : © Michaela Javůrková, fotomichaela.wbs.cz. Neuvedení autora snímku v předepsané podobě tam, kde je to možné a obvyklé, bude chápáno jako vážné porušení dohody o použití snímku. Požadovaná pokuta za neoprávněné použití snímku je 50.000,- Kč, slovy padesáttisíc korun českých.
(marinka-r)
fotografie z dostihového prostředí a další naleznete na www.fotomarii.cz (momentálně nahrávám fotky z dotihů na fotodostihy.sk a všechny odkazy naleznete na www.fotomarii.cz)
(nella)
(redphoto)
(iregistana)
(andysekandysek)
Ve fotobance naleznete všechny koně startujících od r. 2008 po současnost v ČR. Nevynechán téměř žádný kůň. Pokud byste si všimli, že nějaký chybí, dejte mi vědět a budu se snažit doplnit. Fotografie jsou zhotoveny od Šárky Votavové, Romči Nevěřilové, Andrey Hrabovské, Andrey Zavadilové, Evy Kopečné, Jany Hlaváčové, Martiny Havlínové, Lenky Lojové, Jany Filipské, Gabriely Jeníčkové, Moniky Vodičkové, Lenky Jamnické, Magdy Hamříkové, Alžběty Pelichové, Blanky Škantové, Marcely Klingorové, Lucie Bláhové, Lenky Malinové, Ivany Konečné, Lucie Dimitrov, Lenky Sklenákové, Káti Filipi, Kateřiny Urbánkové, Jany Syručkové, pana Zenona Kiszy, serveru www.fotodostihy.sk a v poslední řadě mojí maličkosti Andrej Kristkové Beňové, kterým velice děkuji za jejich souhlas k vytvoření tohoto projektu. V případě, že narazíte na svou fotografii a nebyli byste v seznamu uvedeni, prosím o kontaktování, je možné, že jsem mohla na někoho zapomenout. Fotobanka se bude průběžně doplňovat a obnovovat.
(grupy8)
Tyto fotky jsou chráněny autorským právem, kdyby se ale někomu líbily a chtěl by je pro svoje vlasní potřeby, ráda mu povolení dám. Stačí jen napsat na e-mail grupy8@seznam.cz

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama